• +902126527909
  • +905537220256
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mesh (Delikli) Vinil Baskı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Mesh (Delikli) Vinil Baskı Nedir?

Ankara geneline ve Türkiye’nin birçok iline mesh (delikli) vinil baskı hizmeti vermekteyiz. Yakaladığımız ritim ile önde gelen iş yerlerinin tercihi olduk. Mesh (delikli) vinil baskı yaptırmak için veya mesh (delikli) vinil baskı fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Mesh (Delikli) Vinil Alanlarda Kullanılır?

Bütün özelliğini üzerinde bulunmakta olan eşit ebatlı deliklerden alan, Mesh Baskı uygulanarak hem iyi bir reklam aynı zamanda inşaat sahalarında koruyucu ve uyarıcı levha olarak kullanılan vinil seçeneklerinden bir tanesidir. Yine bu delikli özelliği ile yel alan alanlarda bulunmakta olan binalara uygulanarak iyi bir koruyucu kalkan vazifesi de yapmakta olan, şeffaf özelliği sayesinde içerden dışarının rahat bir şekilde görünmesini olanak sağlamakta olan bu ürün gurubu, normal ve Işıklı Mesh Baskı olacak şekilde iki kategoriye ayrılmaktadır.

Pazarlaması yapılan ürünün veya verilen hizmetin daha kalabalık insan gurubuna duyurulabilmesi için geçiş yoğunluğunun olduğu alanlarda bulunan binalara giydirme sureti ile uygulanan, dijital baskı yöntemi ile üstüne her türden fotoğraf, slogan, yazı ve rakam basımına dolayısı ile paylaşılmasına izin veren bu malzeme son derece ekonomik Mesh Baskı Fiyatları ile tarafımızdan hizmetinize sunulmakta, istenen ebatlarda üretim yapabilme şansı ile her beklentiye rahatça cevap vermektedir

En uygun fiyatlara kaliteli mesh baskı. Son teknoloji dev baskı makinelerimizle mesh baskı hem kaliteli hem de ekonomik. Türkiye’nin en eskü ve büyük dijital reklam atölyelerinden birisi olan Prestij Dijital mesh baskıyı çok uygun fiyatlara size sunuyor. Mesh Baskı alanında en uygun fiyatı ve kaliteyi değişik hiçbir yerde bulamayacaksınız. Hergün büyüyen firmamıza bundan sonra Türkiye’nin her yerinden siparişler gelmekte ve en hızlı biçim de siparişler hazırlanıp gönderilmektedir. Ücret bilgisi ve daha çok bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.Telif Hakları ve Fikri Mülkiyet©2010 - 2023 Desen Smart® Tüm hakları saklıdır..