• +902126527909
  • +905537220256
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

One way vision baskı

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

ONE WAY VISION BASKI HİZMETLERİ

One way vision baskı nedir?

One way vision baskı one way vision malzemeye baskı yapılması işlemine denir. One way vision, folyo sınıfına giren yalnızca cam yüzeylere uygulanmakta olan delikli, arkası yapışkanlı bir malzemedir ve reklam piyasasında belkide ismi en zor söylenen ürün olmaktadır.

One way vision baskı, one vision kaplama, van vision gibi söylemlerle karşılaşmak olanaklı olmaktadır. Kullanımı tek yönlü olmaktadır. Işığın yoğun olduğu yerden kapalı alan görünmez.

İç kısımdan dışarısı görünür. One vision baskı ile ister giriş kat dükkanlarınızın camlarını ister çok katlı camlı binalarınızı, kendi reklamlarınızla giydirebilirsiniz. Yapılan uygulamayada one vision cam giydirme denilmektedir. Değişik hava şartlarına karşı uzun süreli dayanma gücü olan one way vision camlı cephe kaplamaları için en avantajlı baskı çeşididir.

One way vision fiyat

One way vision fiyat konusunda bilgi sahibi olamk için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Şirketimiz one way vision baskı fiyat konusunda güzel avantajlar sunmaktadır. Hemen one vision ücret ile ilgili bizlerden bilgi alın, fırsatlardan faydalanın.

One way vision baskı nerede kulanılır?

One way vision baskı yalnızca camlara uygulanmakta olan çok özel bir üründür. En önemli özelliği tek taraflı görüntü olanağı sunmasıdır. İçeriden dışarıyı normal bir biçim de görürken, dıştan içerisi görünmez. Fakat gece ışık açmışsanız içerisi görünür. Gündüz ışık açsanız bile dışarısı aydınlık ise içerisi flu bir şeklide görünür. 180 – 140 micron kalınlığında 2 tip one way vision bulunmaktadır 180 micron one way in delikleri 140a göre biraz daha büyüktür. Delikli malzeme olması nedeni ile uygulamasıda çok rahat yapılmaktadır.

One way vision baskı ne şekilde yapılır?

Rulo halindeki one way vision dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir baskısı yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Baskı makinadan çıktıktan sonra ortalama 3 saat dinlendirilir ve uygulamaya hazırdır.

One wya vision baskı bir dış mekan ürünüdür bu sebep ile Solvent özlü ve yine solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile basılır. Dijitalya olarak bizim kullanmakta olduğumuz makinalar Eco Solventtir. (Solvent oranı düşük) makinalardır.

One way vision; baskı makinasından çıktıktan sonra birkaç saat dinlenmesi gerekir. Bunun dışında uygulamaya hazırdır. Uygulamada ragle ve falçata olması yeterlidir.

One way vision baskı nasıl korunur?

One way vision baskı solvent bazlı boyalarla basılmaktadır. Solvent bazlı boyaların özelliği baskıdan hemen sonra kuruması ve malzemenin iliklerine kadar işlenmesidir. Bu nedenle iklim değişikliklerinden dolayı korunmaya gereksinimi yoktur. Çok uzun zaman güneş ışığına maruz kalmadıkça sorun olmaz.

One way vision baskı iç ve dış mekanlarda rahatlıklar kullanabilirsiniz. Ancak asıl görevini dış mekanda tam manası ile yerine getirir.Telif Hakları ve Fikri Mülkiyet©2010 - 2023 Desen Smart® Tüm hakları saklıdır..