• +902126527909
  • +905537220256
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Poster Baskı

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Poster ve Afiş Baskı  : 

Günümüz dünyasında gelişmekte olan teknoloji ile birlikte ortaya çıkan birçok yenilik ve kolaylık mevcuttur. Eskiye nazaran çoğu işlemi daha kısa sürede ve daha kaliteli bir şekilde halledebilmek için gerekli olan şartların hepsi artık sıradanlaşmak tadır.

Örnek vermek gerekirse önceden fotoğraf çektirmek bile oldukça zahmetli ve maddiyat gerektiren bir işlemdi fakat günümüz koşullarında oldukça kolay üstelik artık cep telefonlarıyla bile kaliteli çekimler yapabilmekteyiz. Teknoloji geliştikçe hayatımıza giren birçok kolaylık arasında hediyelik eşyalar konusunda da birçok yenilik yaşanmaktadır. Son zamanların popüler hediyeleri arasında yer alan Poster Baskıları oldukça fazla ilgi kaynağı olmaktadırlar. Poster ve Afiş Baskı Fiyatları.

Poster Baskı ölçüleri

  1. 50×70 Poster Baskı
  2. 70×100  Poster Baskı en çok kullanılan ölçülerdir her ölçüde poster baskısı yapılabilmektedir
  3. İstenilen ölçü ve ebatta baskı imkanı ile kullanılabilir.

Farklı çeşitlerde farklı stillerde yapılan poster baskıları farklı çeşitteki kâğıtlara yapılmaktadır. Sevdikleriniz için ilgi çekici bir hediye fikri olan poster baskıları dilediğiniz boyutlarda dilediğiniz biçimde yapılmaktadır. İstediğiniz zaman kısa sürede ve kaliteli bir biçimde yapılan Poster Baskılarında yapılacak olan fotoğrafı seçmeniz yeterli olacaktır. Gereksiz bulgularla posteri boğmayarak kaliteli sonuçlar ortaya koymakta yız ve fotoğraflarınız canlılığını her zaman için korumaktadır. Poster ve Afiş Baskı Fiyatları ile karşılaştırabilirsiniz.

Seçeceğiniz fotoğrafın boyutuna göre de şekillendirilebilecek olan poster baskısının kaliteli olabilmesi için fotoğrafınızın piksel boyutu da önemlidir. Poster ve Afiş Baskı Fiyatları
Sevdikleriniz için ideal bir hediye fikri olabilecek Poster Baskıları hediye dışında kendi odanız veya eviniz için de dizayn edilebilmektedir. İş yerlerinizde orijinal tasarımlar yakalayabilmek adına kullanabilirsiniz. Posterleri dilerseniz şahsi tanıtımınız için de kullanabilmeniz mümkündür. Cazip fiyatlara yaptırabileceğiniz Poster Baskıları ile kaliteli posterler ortaya koyulmaktadır. Poster Baskı

Poster Baskıları geleneksel ve eski baskı yöntemleriyle yapılamayanı yapan baskı tekniği kullanılarak bilgisayar ortamında hazırlanıp. biçimlendirilmesi kolaylıkla yapılabilen gelişmekte olan teknolojiyle gün geçtikçe. baskı kalitesinin artırılması ve hayal gücünüzde var olan imkânsızı ortaya koyan bir teknik kullanılarak kusursuz olarak hazırlanmaktadır.

Kişiselleştirilmiş ürünler sunan Poster Baskıları ile sizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilecek sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Bir hediye veya bir afiş niteliğinde kullanabileceğiniz poster baskılarını yaptırabilmek artık internet üzerinden oldukça kolay bir işlem gerekmektedir. Her zaman hizmet vermekte olan sitemizle iletişime geçmeniz gerekli ve yeterli olacaktır. Uygun fiyat koşulları ve kaliteli hizmetleriyle her zaman müşteri memnuniyeti söz konusu olmaktadır.

Poster ve Afiş Baskı

 

Poster Baskılarımız Kuşe kağıt, fotoğraf kağıdı ve folyo baskı malzemesi üzerine istenilen ebatlarda Latex makinada yapılır.

Posterlerin net çıkması için yüksek çözünürlüklü resimler gereklidir.

Teknolojinin hayatımıza kattığı birçok yenilik vardır. Günümüz dünyasında hala gelişmekte olan teknoloji ile birlikte eskiye nazaran çoğu işlem kısa sürede halledilebilir duruma gelmiştir. Örnek verecek olursak daha önce matbaalar herhangi bir konu üzerine yapacakları baskıları daha uzun sürede yapmaktaydı. Oysa günümüzde daha kısa sürede ve geniş reklam araçları kullanılarak insanların tercihine sunulmuştur. Bu reklam araçlarından en çok tercih edilen, şirketlerin reklam ihtiyaçlarını karşılayan, geniş kullanım alanları olan poster baskıdır.

Dijital Baskı ve Fiyat

Farklı çeşitlerde ve farklı stillerde yapılan poster baskılar farklı özellikteki kağıtlara yapılmaktadır. Çok kısa sürede ve kaliteli bir biçimde yapılan bu baskı da seçilecek olan resim çok önemlidir. Resme destek olarak çeşitli puntolardan oluşan yazılarda da desteklenebilir. Gereksiz bulgulara yer vermeyerek insanlara gerekli olan mesajı iletebilmek için posteri boğmamak ve canlılığını bozmamak gerekir. Geleneksek baskı ve eski baskı yöntemleriyle yapılmayan bu baskı türü bilgisayarda gerekli programlardan faydalanarak hazırlanıp istenilen biçimde şekillendirilir ve istenilen baskı kalitesiyle basımları gerçekleştirilir.

Bu baskıda amaç daha çok kişiyi daha kısa sürede etkilemektir. Bu da yol kenarlarında sıkça rastladığınız posterlerle yapılabilir. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizin tanıtımına yönelik duyuru niteliğinde olan insanlara en hızlı şekilde ulaşım araçlarındandır. Diğer yazılı reklam ve duyuru araçlarındaki kullanılan yazılardan çok insanlar tarafından fark edilebilirliği daha ön planda tutulmuştur.

Poster ve Afişin Kullanım Alanları

Baskı da kullanılacak malzeme adedi yüksek ise ofset baskı, kullanılacak malzeme az sayıda ise dijital baskı yaptırmak daha avantajlı olacaktır. Yüksek kalitede olan posterler istiyorsanız, baskı makinelerinin de çözünürlüğü yüksek olan makineler olması gerekir. Posterlere uzaktan bakıldığında herhangi bir hata görmeniz zordur.

Aynı zamanda yakındanda bakıldığında hatasız, net ve kaliteli bir görünüm olması gerekir. Bu baskı türünün bir kullanım alanı da insanların sevdiği kişilere özel yaptırdıkları posterlerdir. Sevdiğiniz kişinin resmini baskı merkezinde özel bir kağıda bastırarak etrafına da özel desenleri olan çerçeve ile kaplatarak hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.
Teknolojinin sağladığı bütün yararlardan faydalanmak gerekir. 

Poster baskı da bunun en iyi göstergesidir. İnsanlara farklı görünecek, dikkat çekecek, zihninde ayrı bir yer edecek olması diğer baskı türlerinin önünde olduğunun kesin göstergesidir.

 

Poster Baskı Ebatları ve Fiyatları

 

35×50 afiş

50×70 afiş

70×100 afiş

80×120 afiş

Dijital baskı

Çözümleriyle istenilen ebatlarda posterler elde etmek mümkündür. Kendi belirlediğiniz bir fotoğrafı ya da özel tasarlanmış bir tasarımı poster yaptırabilirsiniz. Poster baskılarında oldukça kaliteli baskı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu nedenle posterlerinizin baskı ve kağıt kalitesi de bir o kadar kaliteli olmaktadır. Posterleri hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Özel günler için poster baskısı yaptırabileceğiniz gibi, iş yerinizde ürün ve kampanya tanıtımları için de poster baskısı yaptırabilirsiniz.

Baskı Hizmeti

Bastırmak istediğiniz fotoğrafın çözünürlüğünün kaliteli olması, baskının da kaliteli olması açısından önemlidir. Fotoğraf çözünürlüklerin de olabildiğince yüksek çözünürlükleri tercih edin. Bu sayede elde edilecek posterde kaliteli bir görünüm sergileyecektir. Poster baskılarında, gönderilen fotoğraf baskı için yeterli ölçülere sahip değilse fotoğraf baskının boyutuna göre yeniden ölçeklendirilecektir. Baskı almak istediğiniz fotoğrafı hazırlarken, bastırmak istediğiniz posterin boyutlarında olmasına dikkat etmeniz bu nedenle önemli bir faktördür. Bu gibi detaylara dikkat edildiği zaman, elde edilen sonuçta bir o kadar kaliteli olacaktır.

Poster baskılarında

Birçok farklı baskı boyutu bulunmaktadır. Bastırmak istediğiniz fotoğrafı 40×60, 50×75 ve 60×90 boyutlarında bastırabilirsiniz. Posterin bu boyutunu seçerken kullanılacak yerin durumunu ve ölçülerini göz önünde bulundurun. Poster baskıları kaplamalı ve kaplamasız olarak yapılmaktadır. Kaplamalı baskılarda, posterin dış yüzeyi bir jelatinle kaplanmaktadır. Bu sayede posterin ömrü daha da uzatılmış olur. Eğer poster dış mekanlar da kullanılacaksa kaplama yapılmasında fayda vardır. Posterlerinizi çerçeveli ya da çerçevesiz olarak da kullanabilirsiniz. Bu tercihinizi baskı esnasında bildirebilirsiniz.

Poster baskılarıyla

Odanızı, evinizi ve iş yerinizi çok özel tasarımlarla süsleyebilirsiniz. Özel günlerde hediye olarak da poster baskısı yaptırabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Fotoğraflarınız, baskı boyutu büyüdükçe daha etkileyici görünecektir. Boyut büyüdükçe, fotoğrafınızın çözünürlüğünün de büyümesi gereklidir. O yüzden poster baskı yaptırmak istediğiniz fotoğrafların çözünürlüğünün yüksek olmasına dikkat etmenizde fayda var.Telif Hakları ve Fikri Mülkiyet©2010 - 2023 Desen Smart® Tüm hakları saklıdır..